Služby

Metody prodlužování a zahuštění vlasů

Za studena- Micro Ring  Jedná se o metodu prodlužování vlasů “za studena” a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku. Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům. Metoda Micro Ring je velmi oblíbená díky snadnému a čistému sundávání. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2 - 3 měsících pramínky posunout. Dále je třeba prodloužené vlasy česat speciálním kartáčem na prodloužené vlasy a dodávat vlasům potřebnou výživu.

 

 Keratin za studena - spoj se provádí za studena pomocí elektrického impulsu (ultrasound vibracemi), tudíž se vyhnete možnému riziku přepalování vlasů, jako je tomu u metody keratin za tepla. Vaše vlasy tedy nemůžou být jakkoliv zničeny, metoda je absolutně šetrná a bezpečná. Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajištuje pevný, téměř neznatelný spoj.

Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat. Po 3 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Na sundané vlasy se doplní nový keratin a pramen se může opět aplikovat na vlasy. Nejšetrnější metoda prodlužování vlasů na jemné, blond a slabé vlasy.

 

 

Za tepla- Keratinem  Velmi používaná metoda prodlužování vlasů, prameny vlasů jsou na koncích zakončeny kouskem keratinu, který se přitaví specialními kleštěmi. Jedná se o přírodní vlasové pojivo, tudíž pří správné aplikaci vlasových pramenů, nedochází k narušování vlastních vlasů. Můžete se setkat s různými druhy keratinu. Já pracuji s Pravým Italským keratinem, který Vám zaručí oproti jiným keratinům nenarušení Vašich vlasů a nabízí možnost několika obnov. Po   2 - 3 měsících je potřeba pramínky posunout, také je třeba prodloužené vlasy česat speciálním kartáčem na prodloužené vlasy a dodávat jim potřebnou výživu.

 

  • Nastanou-li komplikace u zvolené metody, změním ji zdarma na jinou.
  • Sklouzne-li nějaký pramínek mezi posunutím, zdarma Vám jej nasadím.
  • Mé klientky při obnově vlasových pramenů hlavy nebolí!

 

Konečná úprava vlasů a regenerace zdarma. Důležité informace a poučení o správné péči, aby Vám vlásky prodloužené i Vaše dlouho vydržely krásné a zdravé, zdarma.

 

Možnost zakoupení Kartáče na prodloužené vlasy, ošetřující kosmetiku. Ke každému prodloužení 100 a více pramenů u mě zakoupených vlasů, Kartáč a ošetřující olej Zdarma!